Skip to content

Darbuotojų kontaktai

  Pareigos  Vardas, pavardė Telefonas, faksas El. paštas
ADMINISTRACIJA -Klaipėdos g. 8, Jonava      
Direktorius Alfredas Sadzevičius Tel/Faks (8 349) 77 120, (8 349) 52 189
Administratorė Elvyra Salmanienė administracija@jonavosst.lt
Direktoriaus pavaduotojas ekonomikai Egidijus Sinkevičius (8 349) 33 054 e.sinkevicius@jonavosst.lt
Direktoriaus pavaduotojas gamybai-technikai Antanas Skarbalius (8 349) 77 125 a.skarbalius@jonavosst.lt
Vyr.buhalterė Rasa Vengrauskienė (8 349) 77 124 r.vengrauskiene@jonavosst.lt
Vyr.buhalterio pavaduotoja Elvyra Zinkevičiūtė (8 349) 33 053 e.zinkeviciute@jonavosst.lt
Buhalterė Rima Bardiševičienė (8 349) 77 123 r.bardiseviciene@jonavosst.lt
Ekonomistė Rima Vaitelė (8 349) 33 055 r.vaitele@jonavosst.lt
Darbuotojų saugos ir sveikatos specialistas Remigijus Lechavičius (8 349) 77 122 r.lechavicius@jonavosst.lt
ELEKTROS ŪKIO ir ŠILUMOS MATAVIMŲ,  AUTOMATIKOS TARNYBA (EŪ ir ŠMAT)
l.e.p. EŪ ir ŠMAT viršininkas Saulius Kondrotas (8 349) 77 126              (8 349) 69 174 s.kondrotas@jonavosst.lt
Elektronikos inžinieriai Povilas Liutkevičius,          Kazys Bieliauskas (8 349) 77 126 p.liutkevicius@jonavosst.lt
PRIEŽIŪROS PASLAUGŲ TARNYBA
Priežiūros paslaugų tarnybos viršininkas (atsakingas už tiekimą) Egidijus Liumas (8 349) 77 129 e.liumas@jonavosst.lt
Priežiūros paslaugų tarnybos meistras Sigitas Baltrušaitis (8 349) 50 577 s.baltrusaitis@jonavosst.lt
Priežiūros paslaugų tarnybos meistras Raimundas Mykolaitis r.mykolaitis@jonavosst.lt
ABONENTINĖ TARNYBA – Klaipėdos g. 16, Jonava
Abonentinės tarnybos viršininkė Vaiva Dubrindienė (8 349) 77 128 v.dubrindiene@jonavosst.lt
Šilumos apskaitos inžinierė Rasa Gabužienė (8 349) 77 127 r.gabuziene@jonavosst.lt
Priežiūros paslaugų apskaitininkė Aušra Skarbalienė a.skarbaliene@jonavosst.lt
Techninės dokum. inžinierė Vitalija Sargūnienė v.sarguniene@jonavosst.lt
IT specialistė Vaida Bauševičiūtė v.bauseviciute@jonavosst.lt
Kontrolierė Tatjana Juozapavičienė (8 349) 77 121 t.juozapaviciene@jonavosst.lt
Kontrolierė Nijolė Petrylienė n.petryliene@jonavosst.lt
EKSPLOATACINĖ TARNYBA  – Klaipėdos g. 16, Jonava
Eksploatacinės tarnybos viršininkas Rimantas Jurkevičius (8 349) 33 052 eksploatacine.tarnyba@jonavosst.lt
Eksploatacinės tarnybos  meistras Audrius Jankauskas
KATILINIŲ TARNYBA
Katilinių tarnybos viršininkas Vygantas Žentelis Tel/Faks (8 349) 69 175 v.zentelis@jonavosst.lt
Jonavos ir Girelės raj. katilinių viršininkas Vytautas Masalskas (8 349) 77 122 v.masalskas@jonavosst.lt
Katilinių meistras Domas Urnikis 8 687 88234 d.urnikis@jonavosst.lt
Energetinių išteklių apskaitos inžinierė Rasa Noreikienė (8 349) 69 174 r.noreikiene@jonavosst.lt
Chemikė-aplinkosaugos specialistė Audronė Valčiukaitė (8 349) 69 173              8 684 07583 a.valciukaite@jonavosst.lt
Jonavos rajoninės katilinės pultas – Dispečerinė Klaipėdos g. 8, Jonava (8 349) 52 780
Girelės katilinės pultas Ukmergės g. 11, Jonava (8 349) 51 349
Ruklos katilinės pultas Ruklio g. 6, Ruklos mstl., Jonavos raj. Tel/Faks (8 349) 73 184
Kuigalių katilinės pultas Barupės g. 10, Kuigalių k., Jonavos raj. (8 349) 42 260