A. Sadzevičiui - padėkos už ilgametį darbą

Šiomis dienomis darbą bendrovėje „Jonavos šilumos tinklai“ baigė daugiau nei 24 metus jai vadovavęs, pastaruoju metu joje dirbęs direktoriaus pavaduotoju komercijai ir investicijoms, Alfredas Sadzevičius - Jonavos šilumos ūkio „kūrėjas“, mylimas ir gerbiamas kolegų bei daugumos jonaviečių, ilgametis Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos tarybos narys, apdovanotas Lietuvos Energetikų bei Šilumos energetiko Garbės Ženklais.

„Manau, kad išeinu laiku – atėjo tam metas. Darbas čia buvo labai įdomus, padaryta tikrai daug darbų“, – dalijosi savo profesiniais išgyvenimais A. Sadzevičius ir prisiminė savo darbo pradžią, kai į „Jonavos šilumos tinklus“ buvo įmestas tarsi į verdantį katilą. Reikėjo atsiskirti nuo Kauno šilumos tinklų, suburti komandą ir Jonavoje nuo nulio kurti šilumos ūkį. A. Sadzevičius juokauja – darbo buvo tiek, kad nebuvo laiko net galvoti apie išėjimą iš darbo. O ir tokio noro nebuvo, mat dirbti niekada nebuvo nuobodu.

A.Sadzevičius džiaugiasi, kad pavyko suburti puikų, patikimą ir profesionalų kolektyvą, visuomet pavykdavo rasti bendrą kalbą su savivaldybe.

Paklausus apie nuveiktus darbus, susimąsto, nes jų visų išvardinti neįmanoma. Tarp svarbiausių – katilų ir šilumos trasų keitimai, perėjimas prie biokuro, Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramos įsisavinimas, prasidėjusi daugiabučių renovacija ir su tuo susiję pokyčiai bei daugybė kitų darbų ir procesų.

A.Sadzevičius - aktyvus kultūrinio gyvenimo dalyvis, buvęs KTU ansamblio „Nemunas“ ir Jonavos liaudiškos muzikos kapelos „Jonė“ narys, mėgėjas žaisti šaškėmis ir šachmatais, groti gitara. „Ką veiksiu, kai turėsiu daugiau laiko – dar nežinau, negalvojau. Gal dainuosiu? Bus pats linksmiausias laikas – tiek, kiek jo Dievas duos“, – šyptelėjo geros nuotaikos nestokojantis A. Sadzevičius.

Bendrovės “Jonavos šilumos tinklai“ naujasis vadovas - direktorius Jonas Kaminskas bei kolegos dėkoja Alfredui Sadzevičiui už atsidavimą darbui, bendruomeniškumą, dėmesį žmonėms ir jų problemoms, profesionalumą bei dalijimąsi patirtimi ir linki jam sveikatos, optimizmo ir energijos.

UAB "Jonavos šilumos tinklai" informacija, 2024-04-23

Nuotraukų galerija

A. Sadzevičiui - padėkos už ilgametį darbą